Sesje indywidualne

Coaching męskiego potencjału

Czym jest coaching?

Coaching rozumiem, jako wspieranie ludzi w odkrywaniu własnego potencjału i realizacji konkretnych celów. Podejście to zakłada, że ludzie posiadają właściwe zasoby do rozwiązywania problemów lub pokonywania wyzwań i są w stanie z nich korzystać. W coachingu nie chodzi o dawanie rad, tutaj sam znajdujesz najlepsze dla siebie rozwiązania. Moją rolą jest przede wszystkim stworzenie odpowiedniej przestrzeni, w której możesz odpowiedzieć na ważne pytania, przyjrzeć się potencjalnym możliwościom i stworzyć własny plan działania. W trakcie procesu, jako coach stoję po Twojej stronie, wspieram Cię i zarazem stawiam Ci wyzwania. Oferuję szczerą informację zwrotną, stając się rodzajem lustra, w którym możesz się przejrzeć.

 Dla kogo?

Dla mężczyzn którzy:

  • Są przytłoczeni codziennymi problemami, czują osłabienie i brak radości życia. Chcą odzyskać swoje zasoby, energię i wolę działania.
  • Stoją przed podjęciem ważnej decyzji lub trudnym wyzwaniem i potrzebują się do tego przygotować.
  • Pragną zadbać o równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym.
  • Szukają swojego celu życiowego, chcą znaleźć własną „ścieżkę serca”.
  • Chcą pełniej odczuwać życie, wchodzić w głębsze relacje z kobietą, bronić swoich racji i wnosić do świata indywidualną jakość.

Przebieg procesu

Proponowany proces coachingu składa się z 8 godzinnych sesji, prowadzonych zwykle w cyklu dwutygodniowym. Sesje mają formę spotkań bezpośrednich albo rozmowy przez Skype. Pomiędzy sesjami będziesz pracował nad indywidualnymi zadaniami o charakterze rozwojowym. Cały proces, a także każda z sesji, zmierza do realizacji kluczowych dla Ciebie celów. W trakcie pracy korzystam między innymi z metod coachingu strukturalnego, pracy z ciałem. Działam zgodnie z Kodeksem Etycznym International Coach Federation.

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to zapraszam Cię na sesję  konsultacyjną. W tym czasie poznasz mój sposób pracy, porozmawiamy o obszarach, jakimi chcesz się zająć, określimy ramy procesu i zasady współpracy.

Zapraszam do kontaktu: Michał Pyziak, tel. 609 725 986; mail: meskasciezka@gmail.com

Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku” Lao Tse

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Sesje indywidualne

  1. Jestem kobietą i muszę szczerze przyznać, że jestem pod wrażeniem takiej idei dla mężczyzn. Fajne jest to, że porostu jest to coś normalnego, swobodnego, że można znaleźć własne „ja”. Emilka

Podziel się swoją opinią

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s