Czy mężczyźni potrafią rozmawiać? Co sprawia, że często są tak samotni? Czym jest męska wrażliwość? Jak przejawia się głęboka przyjaźń? Do czego potrzebny im kontakt z naturą? Te i wiele innych kwestii dotyczących męskości poruszam w książce „Męska ścieżka”. To bardzo osobista refleksja nad męskością, nie stanowi próby obiektywnego, badawczego spojrzenia, jest raczej zbiorem impresji dotyczących m.in. samotności, przyjaźni, relacji z ojcem, życiowego powołania. Dzielę się swoimi przemyśleniami i odczuciami oraz przywołuję doświadczenia innych osób, usłyszane podczas warsztatów, spotkań w kręgu i sesji indywidualnych. Nawiązuję też do myśli autorów zajmujących się tematyką męskości. Lektura daje okazję do wewnętrznej podróży i refleksji. Nie jest to poradnik, ale raczej zaproszenie do wspólnego eksplorowania pewnych obszarów życia. Momentami poważnego i refleksyjnego, momentami zabawnego. Czytelnik będzie miał możliwość spojrzenia na siebie i własne doświadczanie męskości. Czytelniczka zobaczy fragment męskiej perspektywy. Oboje, być może, zadadzą sobie kilka ważnych pytań.

Znajdziesz ją tutaj:

https://bonito.pl/produkt/meska-sciezka-2?gclid=Cj0KCQiAgOefBhDgARIsAMhqXA7KPERPp7V0GplIRc6jLBSb3CndnnErmTvWVicC9XzqhbTzmZETkg0aAgpCEALw_wcB

Książka jest też dostępna w większości księgarń internetowych.

W Polskim Radiu Łódź ukazał się wywiad dotyczący książki. Rozmowę prowadzi red. Anna Groblińska

 

warsztat Czułość i Moc
Podaj proszę swoje dane, napisz coś o sobie i swojej motywacji. Jeśli podasz telefon - ułatwi nam to kontakt. Do zobaczenia!

    warsztat Wewnętrzne Źródło
    Podaj proszę swoje dane, napisz coś o sobie i swojej motywacji. Jeśli podasz telefon - ułatwi nam to kontakt. Do zobaczenia!

      sesje indywidualne
      Zapraszam do kontaktu! Michał Pyziak