SESJE INDYWIDUALNE

Coaching męskiego potencjału

Czym jest coaching?

Coaching rozumiem, jako wspieranie ludzi w odkrywaniu własnego potencjału i realizacji konkretnych celów. Podejście to zakłada, że ludzie posiadają właściwe zasoby do rozwiązywania problemów lub pokonywania wyzwań i są w stanie z nich korzystać. W coachingu nie chodzi o dawanie rad, tutaj sam znajdujesz najlepsze dla siebie rozwiązania. Moją rolą jest przede wszystkim stworzenie odpowiedniej przestrzeni, w której możesz odpowiedzieć na ważne pytania, przyjrzeć się potencjalnym możliwościom i stworzyć własny plan działania. W trakcie procesu, jako coach stoję po Twojej stronie, wspieram Cię i zarazem stawiam Ci wyzwania. Oferuję szczerą informację zwrotną, stając się rodzajem lustra, w którym możesz się przejrzeć.

 Dla kogo?

Dla mężczyzn którzy:

  • Są przytłoczeni codziennymi problemami, czują osłabienie i brak radości życia. Chcą odzyskać swoje zasoby, energię i wolę działania.
  • Stoją przed podjęciem ważnej decyzji lub trudnym wyzwaniem i potrzebują się do tego przygotować.
  • Pragną zadbać o równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym.
  • Szukają swojego celu życiowego, chcą znaleźć własną „ścieżkę serca”.
  • Chcą pełniej odczuwać życie, wchodzić w głębsze relacje z kobietą, bronić swoich racji i wnosić do świata indywidualną jakość.

Przebieg procesu

Proponowany proces coachingu składa się z 8 godzinnych sesji, prowadzonych zwykle w cyklu dwutygodniowym. Sesje mają formę spotkań bezpośrednich albo rozmowy przez Skype. Pomiędzy sesjami będziesz pracował nad indywidualnymi zadaniami o charakterze rozwojowym. Cały proces, a także każda z sesji, zmierza do realizacji kluczowych dla Ciebie celów. W trakcie pracy korzystam między innymi z metod coachingu strukturalnego, pracy z ciałem. Działam zgodnie z Kodeksem Etycznym International Coach Federation.

Jeśli jesteś tym zainteresowany, to zapraszam Cię na sesję  konsultacyjną. W tym czasie poznasz mój sposób pracy, porozmawiamy o obszarach, jakimi chcesz się zająć, określimy ramy procesu i zasady współpracy.

Zapraszam do kontaktu: Michał Pyziak, tel. 609 725 986; mail: meskasciezka@gmail.com

Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku” Lao Tse

Kontakt

meskasciezka@gmail.com

Michał Pyziak, tel. 609 725 986
Andrzej Rubaj, tel. 691 129 484

Kontakt

meskasciezka@gmail.com

Michał Pyziak, tel. 609 725 986
Andrzej Rubaj, tel. 691 129 484

warsztat Czułość i Moc
Podaj proszę swoje dane, napisz coś o sobie i swojej motywacji. Jeśli podasz telefon - ułatwi nam to kontakt. Do zobaczenia!
warsztat Wewnętrzne Źródło
Podaj proszę swoje dane, napisz coś o sobie i swojej motywacji. Jeśli podasz telefon - ułatwi nam to kontakt. Do zobaczenia!
sesje indywidualne
Zapraszam do kontaktu! Michał Pyziak