SESJE INDYWIDUALNE

Wielu mężczyzn nie ma z kim porozmawiać o sprawach naprawdę ważnych. Stoją samotnie wobec życiowych wyzwań, obaw, decyzji. Wyznają zasadę, że trzeba radzić sobie samemu i nie wolno okazywać słabości. Bywa, że z czasem okazuje się to przytłaczające. Otwarcie się na przyjęcie pomocy jest wyrazem odwagi i szacunku do samego siebie. Taką pomocą może być prawdziwa, głęboka rozmowa, w której usłyszymy istotne pytania, a druga osoba będzie dla nas lustrem, które nie upiększa, ale pozwala lepiej siebie poznać.

Jeśli jesteś w takim momencie życia, kiedy:

 • szukasz swojego celu życiowego, chcesz znaleźć własną „ścieżkę serca”,
 • stoisz przed podjęciem ważnej decyzji lub trudnym wyzwaniem i potrzebujesz się do tego przygotować,
 • czujesz brak satysfakcji w relacji z kobietą, chcesz rozbudzić i pogłębić ten związek, czerpać autentyczną radość,
 • jesteś przytłoczony codziennymi problemami, czujesz osłabienie i brak radości życia; chcesz odzyskać energię i wolę działania,
 • pragniesz zadbać o równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym,
 • chcesz pełniej odczuwać życie, bronić swoich racji i wnosić do świata indywidualną jakość,

proponuję ci sesje, w trakcie których będziesz mógł przyjrzeć się swoim potrzebom i głębokim pragnieniom, poznać własne zasoby, skonfrontować z obawami, poszerzyć perspektywę widzenia i stworzyć plan działania.

Bazuję na kilkunastoletnim doświadczeniu w coachingu indywidualnym metodą strukturalną, wykorzystuję elementy psychologii integralnej, pracy z procesem oraz pracy z ciałem.  Spotkania odbywają się w moim gabinecie w centrum Łodzi lub on-line na platformie Zoom lub Skype. Zapraszam na sesję konsultacyjną, podczas której poznasz mój sposób pracy, porozmawiamy o obszarach, jakimi chcesz się zająć, określimy ramy procesu i zasady współpracy.

Jak mówi Lao Tse: „nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku” – może właśnie czas go zrobić?

Zapraszam do kontaktu: tel. 609 725 986; mail: meskasciezka@gmail.com

Michał Pyziak

warsztat Czułość i Moc
Podaj proszę swoje dane, napisz coś o sobie i swojej motywacji. Jeśli podasz telefon - ułatwi nam to kontakt. Do zobaczenia!

  warsztat Wewnętrzne Źródło
  Podaj proszę swoje dane, napisz coś o sobie i swojej motywacji. Jeśli podasz telefon - ułatwi nam to kontakt. Do zobaczenia!

   sesje indywidualne
   Zapraszam do kontaktu! Michał Pyziak