Warning: Undefined array key "min_height" in /home/klient.dhosting.pl/biggerb/meskasciezka/public_html/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/columns/columns.php on line 2074

O NAS

Poznaj nas lepiej

Michał Pyziak

Największą przygodą i wyzwaniem jest dla mnie podróż w głąb siebie, odsłanianie kolejnych wewnętrznych kurtyn. Inspiruje mnie podejście taoistyczne, będące odkrywaniem tego, co w naszym życiu chce się wydarzyć, tego, kim naprawdę jesteśmy. Poszukiwanie jedności i harmonii różnych aspektów naszej osobowości, pozwalanie im jak najpełniej zaistnieć. Bliska jest mi przedstawiona przez Carlosa Castanedę koncepcja wojownika, jako osoby biorącej odpowiedzialność za swoje życie. Człowieka, który ma odwagę szukać prawdziwego siebie i swojego powołania.

Ważna jest dla mnie praca z ciałem, kontaktowanie się z jego mądrością i poprzez nie lepsze ugruntowanie w „tu i teraz”. Inspirację czerpię z medytacji, Tantry oraz samotnych pobytów nad Rzeką. Piszę haiku, mój pierwszy tomik nosi tytuł „Cisza pęka ze śmiechu”. Moim bohaterem z dzieciństwa i postacią, która wciąż mi towarzyszy jest Tomek Sawyer z powieści Marka Twaina. Mam trzy córki: Olę, Sonię i Lenę. Żonę, którą kocham i kilku prawdziwych przyjaciół.

Od 2001 roku zajmuję się wspieraniem ludzi w rozwoju. Pracuję jako trener i coach w obszarach zawodowych i osobistych. Metod pracy uczyłem się w Szkole Coachingu Strukturalnego oraz na warsztatach Roberta Diltsa i Stevena Gilligana. Ukończyłem dwuletnie studium Psychologii Procesu (POP) Arnolda Mindella w Instytucie Psychologii Procesu.

Wspólnie z żoną Małgosią przeszliśmy dwuletnią szkołę Tantry.

Andrzej Rubaj

Pracę nad sobą zacząłem 15 lat temu, w wyniku własnego głębokiego kryzysu życiowego. Najpierw była to psychoterapia, potem joga przez 9 lat, ustawienia wg. Hellingera, terapia grupowa. Pewnego razu natknąłem się na Tantrę. Zmieniło to tak wiele w moim życiu, że postanowiłem pomagać innym w ich Zmianie.

Mam córkę Justynę. Razem z moją wspaniałą żoną Lonią od 7 lat prowadzimy Ośrodek Warsztatowy „Wytwórnia Ciszy” w Brzozówce, co daje mi niesamowitą okazję uczestniczenia w procesie rozwoju innych osób. Uwielbiam improwizować, grać spontanicznie na bębnach, fletach i innych instrumentach. Razem z Lonią podróżujemy w miejsca, w które mało kto jeździ.

Uczyłem się Psychologii Procesu. Razem z Lonią prowadzimy warsztaty Tantry i „Podróż Bohatera” wg. Paula Rebillot.

warsztat Czułość i Moc
Podaj proszę swoje dane, napisz coś o sobie i swojej motywacji. Jeśli podasz telefon - ułatwi nam to kontakt. Do zobaczenia!

    warsztat Wewnętrzne Źródło
    Podaj proszę swoje dane, napisz coś o sobie i swojej motywacji. Jeśli podasz telefon - ułatwi nam to kontakt. Do zobaczenia!

      sesje indywidualne
      Zapraszam do kontaktu! Michał Pyziak